Blog

Tůdle nůdle!

Dej mi ochutnat!

Zátkovy tak, jak je ještě neznáte

Letošní rok je pro Zátkovy těstoviny i mouku plný změn, inovací a nových designů. V rámci celkového redesignu značky představujeme nový příběh Zátkovy rodiny. Příběh pana Hynka Zátky, zakladatele těstárny, jeho manželky Terezie Zátkové a jejich dětí se opírá o skutečná historická fakta. Nový reklamní spot, který aktuálně můžete sledovat na televizních obrazovkách nebo si ho kdykoliv pustit, je originálně zpracován v pojetí loutkové animace. Příběhem Vás provede Ota Jirák.

Novinky
Přečíst

Těstoviny a děti? Nerozlučná dvojice!

Děti mají rády zábavu, tvoření, a hlavně to, když se jim věnujete. Stejně tak to měly děti paní Zátkové. A tak zatímco pan Zátka stavěl továrnu na těstoviny, paní Zátková vymýšlela pro děti zábavu – jakou jinou než přece těstovinovou. Jak si s dětmi vyhrát s obyčejnými těstovinami?

Rady a tipy
Přečíst

Zátkovy těstoviny volí podestýlkový chov

Zátkovy těstoviny se přidávají ke skupině firem a společností, které se zavázaly, že nebudou odebírat vejce z klecových chovů. K iniciativě se již připojili velké potravinářské společnosti i vybrané obchodní řetězce či online obchody.

Novinky
Přečíst

Těstoviny: Z čeho jsou vyrobeny a jaké druhy můžete vyzkoušet?

Kde se vzaly, tu se vzaly – těstoviny! Dnes už klasická příloha k hlavnímu jídlu nebo lehké večeři. Jejich hlavním atributem je jednoduchost. Těstoviny se samy o sobě připravují velmi rychle a snadno. Tedy pokud jsou už připravené a nemusíte je dělat ručně tak jako kdysi paní Zátková. Kdo by neznal oblíbené špagety s kečupem nebo nudle s mákem? Kdo si dovede představit tradiční vývar bez polévkových nudlí? Ale kdo opravdu ví, z čeho těstoviny jsou a jaké druhy na vás čekají v regálech obchodů?

Rady a tipy
Přečíst